Одразу після коронації Чарльза III Велика Британія приймає ще одну історичну подію – Євробачення, яке мало відбутися в Україні, але через війну та безпекові заходи наша країна була змушена відмовитися від проведення конкурсу. Тепер весь світ спостерігає за українською вечіркою, яку організували в Ліверпулі.

До теми 10 учасників Євробачення-2023 прорвалися у фінал: чи є серед них лідери букмекерів

Де і коли дивитися Євробачення-2023

67-й пісенний конкурс мав відбутися в Україні, оскільки саме український гурт Kalush Orchestra здобув перемогу минулого року. Однак через війну Євробачення-2023 перенесли до Великої Британії, яка у 2022 році посіла друге місце.

Перший півфінал Євробачення відбувся 9 травня, а другий розпочнеться 11 травня о 22:00 за київським часом. У прямому ефірі з Ліверпулю ми побачимо виступи 16 учасників. Його можна буде переглянути на таких платформах:

  • офіційний фейсбук-акаунт Євробачення;
  • сайт "Суспільне Культура";
  • сайт "Суспільне Євробачення";
  • ютуб-канал "Євробачення Україна";
  • ютуб-канал Євробачення;
  • додаток Дія.

Актуально У першому півфіналі Євробачення-2023 букмекери оновили прогнози: яке місце пророкують Україні

Нагадаємо, цього року Україну представлятиме гурт TVORCHI з піснею Heart Of Steel. Після порад вдосконалити трек, вони презентували нову версію-ревамп з українськими рядками, цікавими музичними деталями й нотками драми. Оскільки Україна перемогла минулого року, то на Євробаченні-2023 ми побачимо наших представників одразу в гранд-фіналі. Колектив вийде на сцену під номером 19.

TVORCHI – Heart Of Steel: дивіться відео онлайн