Міжнародний конкурс Євробачення обов'язково відбудеться у 2021 році, проте певні корективи у проведення заходу все ж можуть бути внесені через нестабільну ситуацію з коронавірусом у світі. Про це повідомляють у BBC.

До слова Євробачення 2021: організатори розповіли про чотири варіанти проведення конкурсу

Особливостями проведення конкурсу поділився актор і коментатор конкурсу Грем Нортон, а згодом його слова підтвердили організатори. За словами чоловіка, зміни у Євробаченні можуть стосуватися лише самих артистів, які не зможуть приїхати з-за кордону через введені карантинні обмеження. Для цього будуть проведені попередні записи виступів зірок у їхніх рідних країнах. Детальніше про це 24 канал писав раніше.

"Ми можемо підтвердити, що Євробачення обов'язково відбудеться в цьому році.. Заздалегідь записані виступи можуть використовуватися, якщо артисти не зможуть приїхати в Роттердам або відправляться на самоізоляцію по прибуттю в Нідерланди. Запис буде відбуватися в реальному часі (як це було б на конкурсі) без внесення яких-небудь змін в вокал або будь-яку частину самого виступу після запису", – поділився Нортон.

Також ведучий додав, що не впевнений, що Євробачення-2021 відбудеться у заповненому на 20 тисяч людей залі. Нагадаємо, що у 2020 році конкурс скасували через пандемію коронавірусу, а замість цього провели альтернативне шоу з назвою Europe Shine A Light. Зал Євробачення Ahoy Arena в Роттердамі у той час переобладнали під госпіталь.

Що відомо про Євробачення-2021?

Конкурс традиційно відбудеться у травні 2021 року у Роттердамі, Нідерланди: перший півфінал пройде 18 травня, другий півфінал – 20 травня, а фінал – 22 травня. Порядок виступів учасників у півфіналах залишиться той самий, що повинен був бути минулоріч, проте виконавці повинні будуть презентувати вже нові пісні, а не ті, з якими їх обрали на Національних відборах. Україну на Євробаченні-2021 представлятиме гурт Go_A.