Наразі планується, що конкурс Євробачення-2021 все ж відбудеться у Роттердамі, Нідерланди, проте, ймовірно, без глядачів. Невідомо, що буде на той час з кордонами країн, тому, щоб уникнути ризику не бути представленим на конкурсі, організатори попросили записати усіх учасників з країн свої виступи наживо. Про це йдеться на офіційному сайті конкурсу.

До слова Євробачення-2021: організатори визначили, у якому півфіналі виступить Україна

Якщо через пандемію коронавірусу представники зі своїх країн не зможуть прилетіти на конкрус, такий відеоролик буде зарахований як реальний виступ на сцені. Зазначається, що запис відбуватиметься в реальному часі, як це було б на конкурсі, без внесення будь-яких змін до вокалу або будь-якої частини самого виступу після запису.

Такий запис також заборонено публікувати до конкурсу, а надіслати його потрібно до кінця березня. Нагадаємо, що сам конкурс традиційно відбудеться у травні 2021. Запис виступу повинен контролювати незалежний представник делегації Євробачення, який протягом 60 хвилин дозволить записати учасникам 3 вдалі версії виступу. Він же самостійно або з ким-небудь, що має відповідні повноваження, ухвалить остаточне рішення про те, який запис відправлять на Євробачення.

Варто додати, що живі записи на плівку без глядачів не мають містити жодної доповненої або віртуальної реальності, накладень, конфетті, знімків з дрона, води та використання зеленого екрану.