Не менш обурливим є той факт, що це відбулося у День Державного Прапора. За словами мисткині, вечірка розпочалася близько 9 вечора і з кожною годиною ставала все гучнішою.

Вас також може зацікавити Тарас Тополя зізнався, скільки грошей у місяць витрачає на життя під час війни: "Я невибагливий"

Євгенія Гапчинська розповіла про сусідів, які слухали російську музику

З'ясувалось, що святкували чоловіки. Відтак Гапченко не витримала і пішла до них, аби припинити це свавілля. Вона сказала їм: "Поки одні помирають на війні, інші ніяк не навеселяться і не наспіваються російських пісень".

Це почалося о 21.00. Сусіди гучно увімкнули музику. Гучний сміх, гучні жарти. Весела чоловіча компанія. Стук більярдних куль, вогонь, шашлик. Вечірка ставала все гучніше, гучніше, набирала обертів. О першій годині неймовірно гучно почали звучати російські пісні, і всі чоловіки почали співати разом. Тоді моя витримка закінчилася,
– додала Євгенія.

"Мій чоловік на війні з 24 лютого 22 року. Наш будинок був окупований, розбитий і розграбований. Я залишилась одна з маленькою дитиною, мені довелося самій відбудовувати дім, борг віддавати ще довго. В нас немає дідусів і бабусь. Мені важко дається кожен день і таких як я багато… Скільки ще треба горя нашій державі, щоб припинити це музичне ґвалтування оточуючих? Скажіть, скільки?", – обурилася художниця.