Окрім цього, ведучий зазначив, що це вже не перший випадок. Відтак подружжя Мірошниченків викликало поліцію.

Вас може зацікавити Даша Квіткова підтвердила, що через суд ділить майно з Нікітою Добриніним

Тімур Мірошниченко обурився через поведінку киян

Чоловік опублікував в інстаграм-сторіс коротке відео, де чути, як хтось поблизу його будинку гучно слухає пісню російського виконавця Івана Кучина.

Ці та інші види радості життя навпроти Гідропарку,
– зазначив телеведучий.

Окрім того, що це відбулося у комендантську годину, також в цей час в Києві було оголошено повітряну тривогу. Мірошниченко припустив, що пісня грала у відвідувачів бані.

"Особливий сюр, що зараз тривога і праворуч та ліворуч прожектори нишпорять небом в пошуках шахедів з тої країни, чию музику слухають відвідувачі орієнтовно бані", – додав Тімур.


Тімур Мірошниченко поскаржився на сусідів через російську музику / Скриншот з інстаграм-сторіс

До слова, наприкінці липня у Білій Церкві чоловік гучно слухав музику держави-терористки у громадському місці. Це побачила дівчина та зробила йому зауваження. Той у відповідь заявив, що не вбачає у своїх діях нічого протиправного. Після цього він поїхав з пляжу. Втім, під час конфлікту громадянка зафільмувала всі події. Вона викликала правоохоронців та передала їм усю інформацію. Згодом співробітники Білоцерківського управління поліції Київщини встановили порушника. Копи склали щодо нього відповідний адміністративний протокол.