Євгенія показала у соцмережах кадри з фотосесії. На світлинах присутні всі найрідніші люди Емеральд, крім її чоловіка-військового.

Цікаво Іраклі Макацарія замилував новим фото зі своїм 3-місячним сином: чуттєвий кадр

Емеральд тримала молодшу доньку на руках, а її старша донька Жасмін обіймала маму.


Євгенія Емеральд з рідними / Фото з її інстаграму

На фото Євгенія з мамою та донькою Жасмін позували у витончених чорних сукнях на сірому тлі. Під фото захисниця написала, що саме ці люди надихають її та дають сил рухатися далі.

Ви часто питаєте мене, як мені вдається бути сильною. Я не вважаю себе сильною, але невже в мене є вибір? Невже я можу зламатися, коли в мене такі дівчата?.. Я не сильна, сильною мене роблять вони! Мої жінки,
– заявила Емеральд.

Також на фото була мама снайперки, вона ніжно цілувала ніжку молодшої онучки.


Євгенія Емеральд з рідними / Фото з її інстаграму

Що відомо про дітей Євгенії Емеральд

  • На початку повномасштабного вторгнення Євгенія відправила дівчинку на захід, а потім – до Польщі. Сама ж вона пішла на фронт захищати Україну.
  • Донька Емеральд лиш влітку минулого року повернулась до Києві. Снайперка "Жанна д'Арк" раніше розповіла, як дівчинка відреагувала на новину про вагітність мами.
  • 14 жовтня Євгенія Емеральд вийшла заміж за коханого Євгена, з яким познайомилася на війні. Наприкінці того ж місяця захисниця повідомила про вагітність. А вже всередині квітня снайперка стала мамою. Вона назвала дівчинку Афіна.
  • Відомо, що 11-річна Жасмін добре ладнає з вітчимом Євгеном. Вона часто звертається до нього з проханнями та листується. Снайперці іноді здається, що Жасмін його любить більше, ніж маму.