Українська військова й снайперка Євгенія Емеральд рідко розповідає про донечку Жасмін. Вона зізналась 24 Каналу, що на початку повномасштабного вторгнення відправила дівчинку на захід, а потім до Польщі.

Дивіться також На фронт пішла добровольцем, – як Євгенія Емеральд стала снайперкою

Євгенія Емеральд пояснила, куди відправила доньку

"Жанна д'Арк" не розповідала доньці, що пішла на фронт добровольцем. Жасмін повернулась до України лише влітку, а до цього до кінця не знала, що таке війна.

Тоді (влітку) дізналася, але в неї не було прямого розуміння, що таке війна, оскільки вона не застала її, не чула тих всіх вибухів. Тому вона просто вважала, що мама – герой, робить щось добре, але не було розуміння, що мама може в будь-який момент померти, – зізналась Євгенія.

Як дівчинка ладнає з Євгеном та як реагувала на поповнення

Євгенія Емеральд розповіла, що донька добре ладнає з її чоловіком Євгеном. Вона часто звертається до нього з проханнями та листується.

Мені здається, що Жасмін його любить більше, ніж мене. І вона з ним спілкується більше, ніж зі мною. У них там якісь свої справи, переписування. Якщо їй щось треба, то одразу до Жені звертається, бо знає, що мама може сказати "ні", а Женя завжди скаже "так". Жінки, вони все з дитинства відчувають, – з гумором поділилась снайперка.

10-річна Жасмін з радістю відреагувала на новину про поповнення в родині. "Рік тому на свій день народження вона загадала бажання, щоб її мама вийшла заміж і завагітніла, уявляєте? Вона цього хотіла більше, ніж я (сміється – 24 Канал). Вона чекала цього. Каже, що буде помагати".