Наталії 15 серпня виповнилося 33 роки. Нагадаємо, що пара у шлюбі вже близько 4 років, познайомилися вони на шоу "Україна має талант".

Цікаво Женя Кот з "Танців" назвав суму, яку з дружиною витрачає на місяць: "Багато грошей на їжу"

Євген ніжно привітав дружину в інстаграмі. Танцівник показав романтичні кадри з Наталею та зізнався їй у коханні.

Кохання моє! Ти моє повітря, яким я не можу надихатись! Ти мій безмежний космос! Ти моя, і я неймовірно щасливий... Завжди буду дивитися на тебе, як на єдиний бездоганний скарб, який я знайшов у цілому Всесвіті,
– зворушливо написав Кот.

Він наголосив, що зустріч з Наталею – це найкраще, що трапилось у його житті. Танцівник назвав її своєю музою та подякував за те, що вона робить його щасливим.

"Я тебе кохаю до нестями, і щодня буду це говорити, щоранку буду тебе цілувати й трішечки кусати, бо не можу встояти перед твоєю красою!", – додав Євген.

Що відомо про стосунки Євгена Кота та Наталії Татарінцевої

  • Зіркова пара познайомилась на проєкті "Україна має талант" у 2015 році, коли Наталія була заміжня з іншим чоловіком. Однак почуття, які виникли між танцівниками, змусили жінку подати на розлучення.
  • Взимку 2019 року Женя таємно одружився зі своєю коханою. Пара разом вирушила на острів Муреа, який розташований поблизу Таїті, де обмінялася клятвами на березі Тихого океану.
  • Їхній шлюб пройшов багато випробувань. Зокрема, у 2019 році на "Танцях з зірками" Євгену Коту приписували роман з Ксенією Мішиною. Вони навіть цілувались у прямому ефірі на очах у багатотисячної аудиторії, але Наталія не ревнувала його до акторки.
  • Як розповідав Євген, війна на їхні з Наталею стосунки ніяк не вплинула. Раніше їх шлюб зміцнив карантин. Зараз у сім'ї змінилися пріоритети – закохані мріють стати батьками. Пара ділилася, що навіть думають про всиновлення дитини.