8 вересня минає рівно рік, як не стало королеви Великої Британії Єлизавети II. У цей день 24 Канал пригадав, як виглядало останнє фото покійної монархині.

Цікаво "Чарльз розчарувався, коли народився Гаррі": ЗМІ розсекретили таємні записи принцеси Діани

Останнє фото Єлизавети II

6 вересня королівська родина опублікувала фото Єлизавети II, яке стало одним з останніх її світлин. Світлина була зроблена в Шотландії, у замку Балморал.

Тоді Єлизавета II прийняла відставку прем'єр-міністра Бориса Джонсона. У цей день він виголосив свою завершальну промову. Кілька годин по тому до замку завітала Ліз Трасс. Монархиня привітала свою 15-ту прем'єр-міністерку на аудієнції.

Королева була одягнена у довгу картату спідницю, кофтину та сірий кардиган. Вона прикрасила шию перлинним намистом та не забула про сумочку. На зустрічі Її Величність була з паличкою.


Єлизавета II та Ліз Трасс – останнє фото королеви / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Увагу на фото привертають руки королеви

Після публікації фото у мережі помітили, що королева має гарний настрій. Але увагу привернув колір рук Її Величності. Згодом лікарі розповіли, що це вказувало на погіршення здоров'я монархині та захворювання судин. Австралійський лікар Коен-Джонс зауважив, що на зустріч з Ліз Трасс стан королеви на вигляд був "дуже важким". Єлизавета II навіть могла відчувати біль, хоч на її обличчі була усмішка.

Королева Єлизавета II померла

  • Королева Єлизавета II померла о 15:10 за Гринвічем у замку Балморал. Про втрату офіційно оголосили о 18:30 за місцевим часом.
  • Цей день у Великій Британії був оголошеним днем жалоби. Прапори опустили, публічні та розважальні заходи припинили. Члени родини зібралися в замку, щоб вшановувати пам'ять Її Величності.
  • Похорон королеви Єлизавети II пройшов 19 вересня у Лондоні.