Спершу Yarmak був добровольцем, а тепер офіційно у лавах Збройних Сил України. Місць у теробороні не було, а охочих приєднатися до захисту держави дуже багато. Артист зазначив, що Київ зараз обороняє величезне угрупування військ, тому на російських окупантів чекає гідна відсіч, якщо вони наважаться на наступ столиці.

Зверніть увагу "Форпост незалежної України": Yarmak показав ностальгійне відео з концерту в Маріуполі

Yarmak про роботу ЗСУ

На більшості напрямків наші військові зараз не женуть росіян до кордону. Для окупантів життя побратимів – це ніщо, а українці цінують та бережуть кожного воїна. Той, хто наступає, завжди зазнає втрат, тому українське командування береже наших воїнів і чекає потрібного моменту. А може бійці "другої армії світу" самі здадуться в полон.

Пишаюсь героями, які зараз на нулі роблять неймовірні речі. Дуже ціную всіх загиблих за світле майбутнє України. Ми вже перемогли, але невідомо, що в голові у х*йла, на що ще він може піти. Мусимо тримати оборону до солодкого моменту капітуляції "імперії",
– наголосив репер.


Yarmak у Збройних Силах України / Фото з інстаграму репера

Текст публікації Yarmak:

Ситуація така, що тільки три дні тому мене офіційно оформили в ЗСУ, до цього був у своєму відділенні як доброволець, бо місць немає навіть в територіальній обороні. Охочих – черга, а за тією чергою ще черга! Київ обороняє просто величезне угрупування військ і все, що можуть взяти російські бомжі, – це тільки за щоку!

Чому збройні сили не женуть окупантів до кордону в більшості напрямків? Тому що, той хто наступає зазнає втрат і командування просто береже наших воїнів та чекає потрібного моменту, а може "друга армія світу" сама здасться у полон! Пишаюсь героями,, які зараз на нулі роблять неймовірні речі. Дуже ціную всіх загиблих за світле майбутнє України! Ми вже перемогли, але невідомо, що в голові у х*йла і на що ще він може піти. Мусимо тримати оборону до солодкого моменту капітуляції "імперії"!

Так, я завжди був доброю людиною, але Путін настільки підняв ставки безпощадними бомбардуваннями, що виживе тільки той, хто буде жорстокішим! Щоб я не бачив оцієї х*йні: "Ми за мир"! Ми за перемогу! Всією країною!