На думку Ярмака, українці, які не змогли відмовитися від російського контенту, перейняли байдужість до країни. Репер-воїн також висловився про блогерку Юлію Вербу, яка не поширює збори для військових.

Не пропустіть Я українка з Бахмута, – блогерка, яка назвала воїнів ЗСУ "м'ясом", виправдалася за свої слова

Артист звернув увагу на українських блогерів, які досі просувають проросійські цінності. За його словами, всі фанати російського репу, "моргенштернщини" та іншого – це маргінали, яким байдуже на державу.

"Вони максимального рівня егоїсти, тому що в них це виховували. За це все мають нести відповідальність блогери… Культура – це неймовірний інструмент, вона має вплив на мільйони", – переконаний Ярмак.

Репер вважає, що такий егоїзм впливає на перебіг війни. На його думку, зомбовані російським культурним впливом українці не бачать сенсу воювати за рідну країну.

Скоро у нас не буде де брати мобілізаційні резерви через те, що наш ворог дуже сильно попрацював на культурному напрямку і просто "заразив" мозок великої кількості населення. Скоро на фронті не буде ким міняти хлопців, які втомилися,
– заявив Yarmak.

Репер пояснив, що такі українці кажуть, що мають тут квартиру, роботу, зону комфорту, але вмирати за країну не збираються.

Артист зізнається, що не розділяє цього в рамках тієї ситуації, яка зараз склалася – коли на Україну жорстоко напали, вбивають дітей, жінок.

Олександр Ярмак згадав, наскільки популярним був російський контент до повномасштабного вторгнення. Він вважає, що культурна експансія Росії "вбила" в Україні величезну кількість тих патріотів, які могли б зʼявитися.

До 2022 року у нас просто провал був. У нас всі дивилися "ЧБД", російських блогерів і формувалися в цьому середовищі, в якому їм навʼязували такі життєві цінності: "Ми внє політікі", "я должен думать только о себе". От в принципі ми велику частину населення таку і отримали,
– висловився співак.

Дивіться повне інтерв'ю з Олександром Ярмаком: відео