Талановитий і харизматичний YAKTAK (справжнє ім'я – Ярослав Карпук) відправився у перший концертний тур. У багатьох українських містах артистові доводиться оголошувати про додаткові концерти, оскільки охочих послухати улюблені треки наживо надзвичайно багато.

Не пропустіть Я написав найпопсовіші треки цієї країни, – інтерв'ю ХАСа про музику, війну та сім'ю

YAKTAK і KOLA заспівали "Порічку" у Львові

У рамках цього туру 28 квітня відбулися два сольні концерти YAKTAK у Львові. Там було кілька запрошених гостей, серед яких одна з найпопулярніших сучасних артисток – KOLA. Вони разом виконали дуетну пісню "Порічка", яка вже стала хітом та розриває тікток. Станом на 1 травня "Порічка" посідає 2-ге місце в трендах ютубу.

На двох концертах була повна зала глядачів. Прихильники YAKTAK разом з ним виконували всі пісні, серед яких "Погляд", "Чекає вдома", "Не мовчи" та багато інших.

Нагадаємо, на початку квітня ми спілкувалися з Ярославом. Тоді говорили про початок музичної кар'єри виконавця, дуети з відомими артистами, стосунки з дівчиною, яка також є його менеджером і допомагає у творчості. Під час розмови YAKTAK був дуже щирим і зворушливим. Що розповів нам – читайте за посиланням.