Зважаючи на те, що перепалка сталася приблизно о 7:40, до лікарні 22-річний танцівник потрапив вранці 1 серпня. Працівник Управління державної охорони завдав юнаку всього один потужний удар, від якого той втратив свідомість, вдарився головою об паркан і бруківку. Це призвело до крововиливу в мозок.

До теми Крововилив у мозок і кома: танцюриста Наді Дорофєєвої жорстоко побили в Києві

Медики ввели Женю в медикаментозну кому, з якої він мав вийти в понеділок, 2 серпня. За словами співачки, стан танцівника її балету стабільно важкий.

Женя все ще перебуває в медикаментозній комі. Уся команда, друзі, близькі й всі небайдужі люди тримають кулаки й вірять у краще. Посилаймо найдобріші думки Жені, щоб він швидше одужав і відновився,
– написала Надя Дорофєєва.

Жорстоке побиття танцівника Наді Дорофєєвої біля гей-клубу

  • Інцидент стався неподалік столичного гей-клубу Lift, на вулиці Антоновича, 45.
  • Як видно з відео, яке розлетілося мережею, конфлікт спровокував військовий-охоронець. Він сильно штовхнув друга танцівника. Після словесної перепалки чоловік завдав потужний удар кулаком у голову юнака. Той втратив свідомість і впав на землю.
  • Нападник не став тікати з місця події, його друзі намагалися надати Жені першу допомогу. Однак, судячи з того, що його розшукували в мережі, приїзду медиків він не дочекався.
  • Особу чоловіка встановили у день побиття. Він виявився працівником Управління державної охорони України.
  • Чоловіка усунули від роботи, а тоді затримали й відкрили кримінальне провадження. Нападнику загрожує від 5 до 8 років в'язниці.