З мамою і дітьми Ілона Гвоздьова оселилася в містечку в Ангуїллара-Сабація, що за 30 кілометрів від Рима. У своєму домі їх люб'язно прийняли Джанфранко і Джі-Джі, яка викладає танці.

До теми Заблокувала мене, – Ілона Гвоздьова про Тетяну Денисову з "Танців", яка замовчує війну

Ілона Гвоздьова про життя та роботу в Італії

Танцівниця на собі пересвідчилася, що в Італії не все так яскраво, як показують у новинах. Біженців з України забезпечують безкоштовним житлом і трохи їжею. Обіцяють і соціальні виплати, але Ілона Гвоздьова не може отримати їх уже 10 днів. Тож живе на власні заощадження. За її словами, на продукти йде від 10 до 15 євро на день.

З роботою, за словами зірки, теж туго. Українців, які не знають італійської або хоча б англійської на розмовному рівні, нікуди не беруть. Крім того, за біженців перед роботодавцем має ручитися місцевий.

Щодо роботи. М'яко кажучи, її немає. Ніхто з італійців не поспішає вам її давати. Якщо ви не знаєте італійської мови, не зможете працювати навіть прибиральницею,
– зізналась Ілона Гвоздьова.

Тож роботу в Італії танцівниця більше не шукає. Вона планує жити на зарплату викладачки КНУКіМу й радіє з того, що за кордоном можна розраховуватися картками українських банків.

Я вже не розглядаю цей момент, тому що не розумію, навіщо це. Дякувати Богу, з 1 квітня ми розпочали онлайн-навчання в університеті. Яку не яку роботу я вже маю, якісь кошти на існування матиму,
– поділилася танцівниця.