Зірки наввипередки публікують спільні селфі та хвилюючі моменти підготовки до прямого ефірі фінального шоу. Саме сьогодні ми дізнаємось, хто став переможцем легендарного проекту "Танці з зірками 2017".

Читайте також: "Танці з зірками 2017”: які пари пройшли у фінал проекту

Одна з учасниць фіналу, яка боротиметься за перемогу у шоу, Надя Дорофєєва, хвилюється чи ненайбільше за всіх. Адже свій номер з партнером Женею Котом вона готувала лише в ніч з четверга на п'ятницю цього тижня.

Її партнер по танцях – Женя Кот – також вирішив подякувати всім шанувальникам за їхню допомогу протягом цілого шоу та попросив востаннє проголосувати за них у фіналі проекту.

Відразу після півфіналу інша фіналістка проекту, –Олена Шоптенко, опублікувала уривок з їхнього з Ахтемом Сеітаблаєвим танцю, та заінтригувала шанувальників, що вони готують щось дуже особливе та неймовірне для фіналу проекту.

Читайте також: "Танці з зірками": за кого вболіватимуть екс-учасники Юрій Ткач та Ілона Гвоздьова у фіналі

І третя фіналістка проекту "Танці з зірками 2017" Наталя Могилевська теж ледь не щодня звітує про невтомні репетиції до фіналу шоу. В одному з дописів зірками записала "Boomerang", де показала спільну репетицію всіх фіналістів для останнього "прощального вальсу" у шоу.

Як і Женя Кот, Ігор Кузьменко теж попросив своїх шанувальників востаннє проголосувати за нього та Наталю Могилевську.

Щодо інших екс-учасників проекту, то вони хвилюються перед прямим ефіром не менше самих фіналістів. Адже вони сьогодні знову, всім зірковим складом востаннє вийдуть на паркет та покажуть найяскравіші номери, за якими їх запам'ятали глядачі "Танці з зірками 2017".