Тімур та Інна Мірошниченки всиновили дитину близько кількох місяців тому. За цей час малюк разюче змінився.

Дивіться також Ми публічні люди, – Мірошниченки зізналися, чому не дотримуються таємниці всиновлювання

Як змінився названий син Мірошниченків

Зіркові батьки вирішили наочно продемонструвати, як змінився їхній син. Вони показали перше фото Марселя – таким вони побачили малюка вперше. На знімку хлопчик засмучений та здається, ніби він мало не плаче.

Це єдине фото, яке має Марсель за 1 рік і 10 місяців життя. Але воно якнайкраще ілюструє, що кожній дитині потрібна сім'я,
– поділилась Інна Мірошниченко.


Марсель до всиновлення / Фото з інстаграму Інни Мірошниченко

Друга світлина – це один з останніх кадрів названого сина Мірошниченків. Хлопчика сфотографували під час розваг, коли він щиро усміхався.


Марсель після всиновлення / Фото з інстаграму Інни Мірошниченко

Шанувальники захоплюються Тімуром та Інною Мірошниченками. Вони дякують, що дитина отримала можливість мати люблячих батьків.

  • "Інна, я захоплююся тобою", – написала Маша Єфросиніна.
  • "Щаслива за малюка. Різниця колосальна, ваша сім'я зробила диво для цього хлопчика та відкрила просто новий всесвіт";
  • "Я просто в захваті, яку колосальну роботу ви зробили й робите. Щастя вам і вашій сім'ї. Після вашої історії мені теж захотілось зробити хоча б одне дитя щасливим";
  • "Ви чудові батьки, дитина розквітла, видно, що він щасливий хлопчик, який живе в любові";
  • "Ридати хочеться, так боляче за цих діток. Ви з Інною взірець! Дякую за те, що є такі добрі люди як ви";
  • "На очах сльози. Сльози смутку за те, що пережила ця дитина та одночасно сльози радості за те, що дитина тепер в родині й в любові".

Про які ще зміни розповідав Тімур

Тімур Мірошниченко розповідав Олені Кравець, які фізичні зміни відбулися з названим сином. Він почав усміхатися та краще реагувати, показувати свій характер. За словами ведучого, раніше Марсель мовчав, навіть коли вдарявся. Також він розвивається у мовленні – вже називає Інну мамою.

"Якщо порівняти з тим, що зараз, то це дві абсолютно різні людини – очі, посмішка, емоції. Він вже розуміє, що в нього є батьки, а також брат і сестра", – розповідав Тімур Мірошниченко.