Ведучий оприлюднив зворушливі кадри у День усиновлення, який відзначають 17 вересня. Родина Мірошниченків поділилася власною історією.

Цікаво Інна Мірошниченко розповіла про рідкісну ваду названого сина, через яку його оперували

Тімур разом з дружиною вперше показав відео з дитбудинку, де жив їхній названий син Марсель.

У ролику Інна розповіла, що на початку свого життя хлопчик провів чотири місяці в інтенсивній терапії.

Він чотири місяці боровся для того, щоб вийти на ту точку старту, з якої діти починають своє життя. Це вага 3,3 кілограма і здатність самостійно дихати. І от коли він почав робити це, його одразу перевели до дитячого будинку,
– поділилися Мірошниченки.

Попри діагнози, Інна і Тімур вирішили, що якщо малюк досі бореться за життя, то у новій родині в нього все буде добре.

Як змінився Марсель

В ефірі шоу Олени Кравець на телеканалі "Дім" Тімур Мірошниченко довів до сліз розповіддю про життя Марселя у сім'ї.

Марсель з нами й прогрес колосальний. Першу його фотографію ми зробили в червні. Якщо порівняти з тим, що зараз, то це дві абсолютно різні людини – очі, посмішка, емоції. Він вже розуміє, що в нього є батьки, а також брат і сестра,
– сказав ведучий.

Дивіться повну розмову з Тімуром Мірошниченком: відео

Коли Мірошниченки всиновили дитину

  • У середині червня телеведучий розповів, що знайшов дитину на всиновлення. Разом з коханою Тімур зібрав всі документи та чекав на рішення суду, щоб забрати сина додому.
  • Хлопчик мешкав у дитбудинку в Житомирі. Він народився недоношеним, а його вага була критично мала – лише 1,4 кіло. Біологічні батьки відмовилися від нього ще у пологовому будинку.
  • Подружжя забрало Марселя до себе в сім'ю 22 липня. Вони розповіли, що ще під час першої зустрічі відчули, що хлопчик їм підходить. Марсель вже поступово адаптується в новій сім'ї.