Життя учасниць на проєкті "Холостяк" здається казкою – поряд чоловік мрії, а кожен тиждень сповнений романтичними побаченнями. Однак це лише на перший погляд, адже їхній побут завжди залишається за кадром. Юля "Зайка", яка мала перший поцілунок 11 сезону, зізналася, що в перервах між зйомками вони самостійно доглядали за величезним будинком, готували, прали та їздили за продуктами, а з рідними зв'язувалися лише раз на кілька днів.

Варто знати Перший поцілунок на проєкті "Холостяк": що відомо про Юлю "Зайку", яка покорила серце Михайла

Про гроші

Учасницям видавали певну суму на продукти – добові. Витрати, які перевищували цю суму, вони покривали самостійно.

Про телефони

В дівчат не було телефонів на час зйомок. Один раз за кілька днів вони могли зателефонувати близьким з телефону редактора.

Про закупівлю продуктів та їжу

Кілька разів у тиждень учасниць відвозили в супермаркет, час перебування в якому був обмежений. Тому вони складали список або швидко хапали те, що потрапляло під руку. Дівчата готували собі самостійно.

"Для зручності я купувала готову їжу в кулінарії, або те, що можна швидко приготувати. Кухня одна, а нас багато. Мій найкращий кулінарний "шедевр" – це зварена в мікрохвильовці заморожена куряча грудка", – поділилася Юля "Зайка".

Про побут

Учасниці самостійно мили посуд, виносили сміття та прибирали у своїх кімнатах. На цокольному поверсі будинку були пральна машина і сушарка, якими вони могли скористатися в будь-який час.