Новина про те, що 19-річний Роман Сасанчин та його 23-річна наречена Іванна стануть батьками, неабияк здивувала мережу. Тому майбутня матуся вирішила поспілкуватися з шанувальниками у сторіз, щоб відповісти на найбільш поширені запитання щодо її вагітності.

До теми Роман Сасанчин з вагітною нареченою переїжджає зі столиці: де житиме пара

Наречена Романа Сасанчина про вагітність

Іванна розповіла, що завагітніла доволі несподівано для себе: "Так сталось, що через мої нерегулярні критичні дні й часті гормональні збої гінеколог мені сказала, що не так просто буде завагітніти".

За словами дівчини, пара думала, що на те, щоб завести дитину, піде багато часу. Однак сталося все трохи інакше. Іванна наголосила, що попри все, дитина дуже бажана. Те, що Роман з нареченою ще не перебувають у шлюбі, також їх не бентежить: "просто ми не спішимо, на все свій час".

Як Іванна відреагувала на свій стан

Дівчина зізналась, що першими симптомами були біль внизу живота та підвищена температура. До того ж вона дуже емоційно на все реагувала. Згодом Іванна дізналась, що завагітніла.

Відреагувала я зі сльозами, сльозами щастя, звичайно. У той день я зробила, можливо, 10 або й більше тестів й одразу записалась на УЗД,
– розповіла наречена переможця "Голосу".

Кохана Сасанчина додала, що зараз перебуває на 23 тижні вагітності. Вона вже знає стать первістка, але розголосить це згодом. Стати мамою вона зможе, ймовірно, між 14 грудня та 6 січня. Іванна також показала фото з УЗД,


Наречена Романа Сасанчина стане мамою / Фото з інстаграм-сторіз

Що відомо про вагітність нареченої Сасанчина

  • Про те, що переможець "Голосу країни" стане батьком, стало відомо 26 серпня. Його наречена опублікувала зворушливе відео, де показала вагітний животик.
  • Перед цим дівчина всіляко натякала на особливий стан. Вона поширювала фото з цитатою про вагітність та інтригуюче відповідала на запитання.
  • Зараз Роман та Іванна заручені. Наприкінці травня 2021 року переможець пісенного проєкту зізнався, що освідчився Іванні в коханні. Дівчина сказала йому "Так".