29 червня збірна України зіграла важливий матч на Євро-2020. У поєдинку зі Швецією українцям вдалося здобути перемогу, після чого їх активно вітають земляки. Чимало зірок опублікували дописи зі словами подяки та привітаннями.

До теми Українські зірки емоційно відреагували на феєричну перемогу збірної України: відео

Син Тіни Кароль вболівав за Україну на Євро-2020

Нащадок Тіни Кароль – Веніамін вже декілька років живе та навчається у Великій Британії. Проте рідну землю юнак не забуває, часто приїжджає до матусі в гості та дотримується українських традицій. Не став винятком і футбол.

На чемпіонаті Європи Веніамін всім серцем вболіває за збірну України. В день, коли вся країна підтримувала футболістів перед важливим матчем та, затамувавши подих, спостерігала за грою, Веніамін також долучився до прихильників футболу.

В інстаграм-сторіз його зіркова матуся поширила фото, де хлопець зображений у темно-синій спортивній формі. На шию він накинув шарф збірної України. Веніамін став одним з тих, хто щиро вболівав за українську команду.


Син Тіни Кароль підтримав збірну України на Євро-2020 / Скриншот інстаграм-сторіз Кароль

Додамо, дружини українських футболістів також активно підтримували їх та вітали з перемогою. А діти спортсменів приготували справжній сюрприз – записали відео зі словами "Ми – збірна!".