​Світлана Тарабарова опублікувала в мережі атмосферне відео, де показала, як в її будинку святкували Геловін.

Вас може зацікавити Королева Геловіну Гайді Клум перетворилася на дощового черв’яка: вражаючий образ

Як Світлана Тарабарова святкувала Геловін

Артистка поширила ролик, на якому показала невелику вечірку, яку організувала вдома для дітей. Світлана запросила подруг, серед яких була ведуча Соломія Вітвіцька. Зіркова матуся разом з ними і бабусею готувала святкове печиво. Щоб додати святкової атмосфери, Тарабарова прикрасила будинок геловінськими декораціями.

Тісто замісила бабуся за рецептом моєї мами. Розказали ми – батьки, хрещені мами, а ліпили вже наші діти. Ось такий простий рецепт любові із покоління в покоління. А декорації? Це просто декорації, головне – знаходити можливість бути разом із тими, кого любиш. Це найцінніше,
– написала Тарабарова під відео.

Як українські зірки відзначали Геловін

  • Ілона Гвоздьова зазначила, що Геловін у її сім'ї з'явився після народження доньки. Рія дуже любить приміряти різні мультиплікаційні образи. А у час війни Геловін є чудовим способом відволікти дітей від того жахіття, яке відбувається в Україні.
  • Один з заходів у США, присвячених Геловіну, відбувся на борту катера в діловому районі Даунтаун Маямі. За організацію взялася спільнота українців Ukrainian Miami. Серед зіркових гостей був актор Дмитро Ступка та Влад Яма з дружиною Ліліаною.