Хореографиня зазначила, що Геловін у її сім'ї з'явився після народження доньки. Рія дуже любить приміряти різні мультиплікаційні образи. А у час війни Геловін є чудовим способом відволікти дітей від того жахіття, яке відбувається в Україні.

Дивіться також Верх лицемірства: Меган Фокс і Колсон Бейкер поглумилися над християнською вірою

Як Ілона Гвоздьова збирала доньку на Геловін

Танцівниця поділилася відео, де показала, як самостійно готувала доньці геловінський образ. Цього року Рія була в образі кішки. Зіркова матуся пригадала всі навички художника по гриму та втілила задум в життя. Ілона зазначила, що це ідеальний варіант для зняття стресу та проведення часу з дитиною.

У нашій сім'ї це свято з'явилося лише після народження Рії і з того моменту, коли ми вирізали разом першу гарбузову голову. Тоді якраз не було світла і вийшов чудовий затишний вечір. А потім традицію зберігала лише Рія, бо їй подобається приміряти на себе різні мультиплікаційні образи,
– поділилася Гвоздьова під відео.

Ілона додала, що, на її думку, в такі складні часи, як зараз, можна відзначати будь-яке свято, щоб відволікти дітей від жахливих подій у країні та збагатити їхню уяву цікавими заняттями.