Життя усіх українців змінилося після 2014 року, а особливо після 24 лютого й початку повномасштабної війни. Нікіта Добринін відверто розповів, як він змінився з цього часу.

До теми Євген Синельников вперше пояснив, чому розлучився з дружиною з "Орла і решки"

Нікіта Добринін пояснив, що його змінило через війну

Шоумен і ведучий переконаний в тому, що після 24 лютого багато матеріальних речей втратили сенс, тоді як інші його здобули.

Відбулась переоцінка цінностей. Статус "українця" значить більше, ніж будь-яка топова нагорода. Я гордий, що я саме українець і моя батьківщина – Україна. Люди, що дорогі мені, емоції, що вони випромінюють стали ціннішими за всі гроші світу. Хоча і раніше так було, просто зараз це набуло більшого яскравого вираження,
– зізнався Нікіта Добринін.

"Час – це найдорожче, адже він лише від'ємний і його ніколи не повернути. Жити тут і зараз, замість синдрому відкладеного життя. Щоб відкладали те, що ще не сталося, туди де це ще не відбулося. Робити добро просто так і не чекати на відповідь, просто робити це якомога частіше. Проживати життя, а не існувати його. Гроші – то тільки ресурс! Але це енергія, яку можна передавати іншим, підтримувати армію та тих, хто втратив все", – додав важливі пункти ведучий.


Нікіта Добринін / Фото з інстаграму Нікіти Добриніна

Українські зірки та війна: останні новини

  • Олена Зеленська відверто зізналась, що не спілкується з друзями та родичами в Росії на тлі подій війни.
  • Сашко Положинський, який одним з перших серед зірок пішов у ЗСУ, поділився щемливим дописом про армію.
  • Джамала, яка не втрачає нагоди розповідати про війну на різноманітних майданчиках, виступила на 45th Annual Kennedy Center Honors.