Відома артистка Анастасія Приходько відкрито засуджує тих знаменитостей з України, які своїм мовчанням підтримують війну. Вона зауважила, що могла так само будувати кар'єру в Росії, але не захотіла цього.

Читайте також Вперше за 3 роки: Анастасія Приходько через війну почала спілкуватись з мамою

Анастасія Приходько про кар'єру в Росії

Виконавиця розповіла, що завдяки хіту "Мамо" вона могла завойовувати золоті гори в Росії: "Ви ж самі розумієте, пісня "Мамо" стала хітом, моїм продюсером був Костянтин Меладзе. І погнала б я по "золотому кільцю"".

Але я маю рідну країну. Як можна думати про гроші, коли на Батьківщині війна, коли Росія напала на Україну? Як я спатиму сама з собою? Як я прокидатимуся? Як я дивитимуся українцям у вічі, виходячи на сцену? Людина має жити за сумлінням. Батьківщину, дім, могили предків зраджувати не можна,
– підкреслила співачка.

Анастасія Приходько додала, що всі ті артисти, які сидять у Росії та мовчать про війну, мають бути позбавлені громадянства.

"Вони не мають права бути українцями. Потрібно позбавити всіх звань та регалій. Навіщо нам такі люди, які переживають за цукор у Росії, коли в рідній країні гинуть діти?" – сказала зірка.