Представники України – гурт TVORCHI боролися за перемогу разом з тими, хто набрав найбільшу кількість голосів у півфіналах, а також з країнами-засновницями Євробачення: Іспанією, Італією, Німеччиною, Великою Британією та Францією.

До теми Фінал Євробачення-2023 вже в ефірі: онлайн-трансляція пісенного конкурсу з Ліверпуля

Як голосувати на Євробаченні-2023

Україна може голосувати у фіналі пісенного конкурсу, який проведуть в суботу, 13 травня.

Важливі правила голосування на Євробачення-2023:

  • Голосувати можна тоді, коли в прямому ефірі про це оголосять ведучі. Глядачі зможуть надсилати SMS-повідомлення на номер 7576 з номером учасника, якого прагнуть підтримати. Цього року вперше глядачі з країн, які не беруть участі в конкурсі, також зможуть голосувати у гранд-фіналі. Ось таке нововведення є на Євробаченні-2023.
  • Проголосувати можна в офіційному додатку Євробачення або на сайті. І програма, і вебсайт автоматично покажуть правильний метод голосування для вашої країни.
  • Українці можуть голосувати за всіх учасників конкурсу, крім представників України – гурту TVORCHI. Однак, якщо ви живете в іншій країні й хочете підтримати наш колектив, то можете це зробити. Ви можете телефонувати чи надсилати повідомлення з номера мобільного оператора країни, в якій перебуваєте. Заборона голосів за TVORCHI діє лише на території України.