Більшість знаменитостей доволі вимогливо ставляться до свого райдера. Українська акторка Ксенія Мішина поділилась, що входить в її список вимог.

Читайте також "Це все природно": Ксенія Мішина дала цінну пораду учасникам "Україна має талант"

Ксенія Мішина про свій райдер

Хоч актриса зізналась, що очікує відповідного ставлення до себе, але чогось незвичайного вона не вимагає.

Я скажу, що я вибаглива. Я багато сил віддаю і чекаю такого ж ставлення до себе та проєкту, над яким ми спільно працюємо. Райдер мій скромний, нічого "за межею неможливого" там не прописано. Похвалитися нічим,
– підкреслила зірка.

Ксенія Мішина наголосила, що райдер важливий їй лише через те, що вона є вегетаріанкою: "Єдине навіщо він мені потрібен: у ньому йдеться, що я не їм м'ясо, і написані варіанти, чим мені його можна замінити в їжі. Я не заморочуюсь такими речами як райдер. Все, що мені заманеться, я можу сама собі замовити".


Ксенія Мішина / Фото з інстаграму зірки

Які райдери в інших зірок

  • Леся Нікітюк показувала, що має також простий райдер. У списку зазначені свіжі овочі та фрукти, сир рікота і чорний шоколад.
  • Гурту The Hardkiss та Юлії Саніній не так важливі продукти, як представлення музикантів публіці. "Не називати мене співачкою. Називати мене фронтвумен або лідеркою. Правильно писати назву гурту. І щоб ведучий не оголошував нас занадто пафосно", – розповідала артистка.