Відомий український співак й автор хіта "По кайфу" у липні 2021 року здивував концертом у Бердянську. Там він лаявся до дітей, жонглював мікрофоном. Відвідувачі концерту вважали, що чоловік вийшов на сцену п'яним.

Читайте також Вона теж мене била, коли я була вагітна, – Слава Камінська про стосунки з Вікою з "НеАнгелів"

Олег Кензов про концерт у Бердянську

Вперше за довгий час артист прокоментував ролик з виступу, що швидко розлетівся мережею. На його думку, скандал розгорівся лиш тому, що ситуацію "вирізали з контексту". Насправді Олег п'яним не був, а поводився, як зазвичай.

"Був концерт повністю, жодна людина не пішла. Я кожного разу на своєму концерті перед піснею "Гасимся" знімаю шузи й кидаю, босоніж запалюю. Я років 5 так виступаю. Люди просто вирізали з контексту і так вийшло. Ну не зловив декілька разів мікрофон – ну буває. Я там не п'яний. Я просто весела людина", – поділився Кензов.

Що відомо про скандальний виступ Кензова

  • 29 липня у "Палаці культури" Бердянська відбувся сольний концерт Олега Кензова. Він не обійшовся без пригод.
  • Шанувальників спантеличила поведінка артиста, тож вони почали знімати його на відео. Кензов жонглював мікрофоном, жартував з підлітками про "е-бали" і просто лежав на сцені.
  • Деякі глядачі заявляли, що, ймовірно, співак виступає напідпитку.
  • Оля Цибульська прокоментувала цей концерт Олега Кензова й заявила, що за нього – соромно. За її словами, чоловік нахабно поводиться перед публікою, тоді як на радіо чи телебаченні він пристойний й ніколи не матюкається.