Відомий український танцівник Влад Яма разом з дружиною Лілією виховує сина Леона. 5-річний хлопчик з дитинства займається плаванням, але тепер знайшов для себе нове хобі.

Дивіться також Влад Яма з сім'єю відпочиває на Мальдівах: фото з дружиною та сином

Влад Яма про захоплення сина

Хореограф зізнався, що тепер Леон займається брейк-дансом. Влад додав, що спершу не хотів віддавати сина на цей стиль танців.

Леон просив про це декілька місяців. Я опирався, боявся… Думав, якщо він обере шлях вуличної культури, то ніколи не танцюватиме бальні танці. Я хочу, щоб він все спробував,
– поділився Яма.

Артист зауважив, що його опір – неправильний вчинок, адже син сам повинен вирішувати, чим йому займатися.

"Та, мабуть, це моя помилка. Коли уявляю сина у майбутньому і те, чим він займатиметься, завжди приміряю це на себе. Я сам у сім років пішов на бальні танці й присвятив цьому все життя. Але так буває не у всіх", – додав танцівник.

Додамо, що раніше Влад Яма розповідав, що Леон не хоче ходити на бальні танці. Частково це пов'язано з тим, що хлопчик соромиться комунікувати з дівчатами.


Син Влада Ями / Фото з інстаграму Влада Ями

Хобі зіркових дітей

  • Син Ксенії Мішиної обрав для себе незвичні заняття – шиття, в'язання та ліплення. Такі хобі Платон обрав за власним бажанням. За словами акторки, від цього він отримує задоволення.
  • Лілія Ребрик залучає доньок до спільних занять. Вечорами вони знімають відео для соціальних мереж, складають пазли, готують різноманітні страви або ж грають у слова.
  • Син Тіни Кароль навчається у Великій Британії, де пробує себе у різноманітних сферах. Найбільше він любить гру на фортепіано та вивчення гопака.