За словами Наталки Карпи, з появою дитини їхні стосунки з Євгеном суттєво змінилися. Зазначимо, що донька Злата з'явилась на світ наприкінці грудня 2019 грудня. До цього вони три роки були у шлюбі.

До слова Наталка Карпа повідомила про кризу у стосунках з чоловіком

Аналізуючи попередні роки, вона розуміє, що багато в чому завинила.

"Скажу, що я певно, не зовсім здала цей іспит на відмінно, тому що я бачу свої помилки. Є якісь незворотні моменти, є якісь моменти, які можна підправити. Я дала йому в певний момент трохи розслабитися. У нас було так, що він працює, а я доглядаю дитину. Він добувальник, а я вже сімейний устрій. Ні, так не можна. Тому що коли він йшов на роботу, я ту саму добу працювала, я до 9 вечора з малечею ані на хвилину не сідала", – пояснила Карпа.


Наталка Карпа з донькою Златою і чоловіком / Фото з інстаграму співачки

Після 5 років шлюбу вона зізналась, що літо 2021-го було найскладнішим у її житті, однак що сталося – Наталка розповідати не хоче.

"Я знову відчула, що таке броня у серці. Я знову почала її витягати на серце, щоб захистити від чергового удару ножа. Та я з тих, жінок хто до останнього воюватиме за свою сім'ю, що б там не було... Це було найскладніше літо у моєму житті. Я вирішила взяти паузу, я вирішила не загадувати наперед. Тому що сім'я для мене це велика цінність", – сказала Карпа і додала, що колись, скоріш за все, розповість про цей період життя в іншому інтерв'ю або своїй книзі.

Що відомо про особисте життя Карпи

  • Наталка познайомилась зі своїм чоловіком Євгеном на концерті для ветеранів АТО. Чоловік зізнавався, що з першого погляду відчув симпатію до співачки. Ввечері після концерту вони повечеряли разом, а Карпа запропонувала чоловіку відвідати Львів.
  • У День святого Валентина Тєрєхов зробив артистці пропозицію. Він освідчився у коханні на сцені та подарував співачці величезний букет білих троянд.
  • Через 3 роки після одруження знаменитість завагітніла. Наприкінці грудня 2019 року Наталка народила дівчинку Злату, якій скоро буде 2 роки.