Як і минулого року зараз світ перебуває в розпалі пандемії. Андрій Данилко лише зараз розповів, як COVID-19 завадив його новорічним планам.

Читайте також Стан здоров'я не дозволяє, – Олег Винник переніс сольні концерти в Києві

Андрій Данилко про інфікування коронавірусом

Більшість артистів у новорічну ніч працюють. Для них це звично, адже люди хочуть свята і зірок на ньому. Але бувають ситуації, коли заплановані виступи доводиться скасовувати в останній момент. Данилко поділився, що за 30 років сценічної діяльності лише декілька разів він зустрічав Новий рік вдома, а не на концертах.

Минулого року артист разом із командою мав виступати в Об'єднаних Арабських Еміратах. Він вже закінчував всі справи в Києві, однак виліт довелося скасувати. Андрій втратив нюх і смак, що є ознакою інфікування коронавірусом. Також це сталося з акторкою Інною Білоконь, яка грає роль мами Вєрки Сердючки. Музиканти відправилися здати ПЛР-тести, які підтвердили хворобу.

Ми о 3-й годині ночі поїхали робити тести. Там дівчатка ще попросили сфотографуватись з нами. А я кажу: "Ну як? Ви хочете фотографуватися з паличкою в носі?". Ми всі посміялись. Сфотографувались. Але так, ми захворіли, і виступ довелося скасувати,
– поділився співак.

Цього року Андрієві Данилку надійшло багато пропозицій щодо роботи. Тому Новий рік він прагне провести саме на сцені.