Якщо одні зірки у свої дні народження відкривають благодійні збори коштів для ЗСУ, то Дмитро Комаров прощається з улюбленою "іграшкою" – дводверним спорткаром Chrysler Crossfire. Цю "спортивну купешку", про які мріють чи не всі хлопчики, він купив дев'ять років тому, 2013-го.

До теми Вишиванки спрацювали: Комаров і Вакарчук зібрали мільйон гривень на безпілотник

Дмитро Комаров продає спорткар своєї мрії

Мандрівник зізнався, що придбав його випадково, коли продав старий автомобіль, і "рука тяглася до оголошень". Chrysler Crossfire Дмитро Комаров купив у чоловіка з автопарком у 20-30 машин, цей спорткар той брав для поїздок вихідного дня в ресторан, але так нікуди не виїхав.

"На всю Україну було дві таких, одна з яких 2006 року. Бита – фарбована – відремонтована. Без серйозних аварій. Стан добрий. Машинка "жива", жвава, приємна, доглянута. Виглядає стильно та яскраво. Практична. Село, ґрунтовка, ями – без проблем. Картоплю та пісок возив. Проста в обслуговуванні – всі запчастини підходять від Мерса. Я ставив нове. Пробіг близько 100 тисяч", – розрекламував зірка.

Я сходжу в МРЕО на переоформлення з тим, хто запропонує найбільшу ціну. Якщо буде охочий купити конфіденційно – сходжу з представником. Вся сума – на допомогу Україні та нашим захисникам,
– оголосив Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров продає рідкісне авто Chrysler Crossfire / Фото з фейсбуку мандрівника

Він закликав фанів не скупитися й радіти життю навіть попри війну. Переможця аукціону пообіцяв оголосити 27 червня.

"Перебивайте ціни. Пам'ятайте – ви не просто купуєте рідкісну машину з історією, ви допомагаєте Україні. Пропонуйте побільше. Мінімальну ціну не встановлюю – потрібна цифра сама прийде", – додав мандрівник.