Зірка реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" та модель Кайлі Дженнер на довгий час покинула соціальні мережі. Та днями вперше вона поділилась з прихильниками новими фото.

Читайте також Разом співали різдвяний хіт: Мерая Кері вперше за довгий час показала своїх дітей

Кайлі Дженнер опублікувала нове фото

Знаменитість позувала у чорному топі з глибоким декольте та лосинах. Вона оголила великий вагітний живіт, поклавши руки зверху. Кайлі розпустила волосся та зробила макіяж в нюдових тонах.

Модель підписала фото, зробивши підсумки 2021 року.

"З наближенням 2022 року я багато думала про минулий час і про ті благословення, які він приніс. Але також і про багато страждань. Я ніколи не забуду цей рік і всі ті значні зміни, які він вніс у моє життя. Я молюся, щоб новий рік був наповнений великою любов'ю, і я сподіваюся, що всі почуватимуться в безпеці та будуть здорові протягом цього часу", – написала зірка під фото.


Кайлі Дженнер / Фото з інстаграму зірки

Ймовірно, зникнення Кайлі з соціальних мереж пов'язане зі смертельним концертом її бойфренда Тревіса Скотта:

  • Репер був хедлайнером масштабного фестивалю Astroworld Festival, який він організовує з 2018 року. На концерт прийшло 50 тисяч фанатів.
  • Коли виступав Тревіс Скотт, публіка проштовхувалася ближче до сцени. Через це утворилась страшенна тиснява, у якій люди непритомніли й падали на землю.
  • Репер кілька разів зупиняв шоу, кликав на допомогу своїх охоронців. Машини швидкої допомоги пробирались крізь натовп, рятуючи постраждалих.
  • У підсумку 17 фанів Тревіса Скотта були доставлені в лікарні, а 8 з них загинули. Їм було від 16 до 27 років. Критика в бік репера зашкалювала, а сім'я Кардашян-Дженнер перебувала під тиском.