Услід за іншими королівськими сім'ями принц Гаррі та Меган Маркл представили власну різдвяну листівку. Цього разу її опублікували на сайті благодійної організації, заснованій ветеранами, якій раніше допомагало подружжя.

Дивіться також Бейбі-бум 2021: зіркові нащадки, на появу яких чекав весь світ

Листівка Гаррі та Меган

Зворушливе фото, що зображене у центрі листівки, зроблене Алексом Любомирським, який раніше фотографував весілля Гаррі та Меган. Кадр зроблений у Каліфорнії цього літа, на порозі будинку сім'ї.

Принц Гаррі позував у блакитній сорочці, тримаючи на колінах Арчі, що помітно підріс та став ще більш схожим на тата. Меган Маркл постала поруч з чоловіком, вона усміхається до новонародженої доньки Лілібет. На цьому знімку пара вперше показала обличчя доньки.

"Цього, 2021 року, ми стали батьками нашої доньки Лілібет. Арчі зробив нас "мамою" і "татом", а Лілі – сім'єю. Оскільки ми з нетерпінням чекаємо 2022 року, ми зробили пожертви кільком організаціям, які вшановують і захищають родини – від тих, кого переселяють з Афганістану, до американських сімей, які потребують оплачуваної відпустки по догляду за дитиною", – повідомили Гаррі й Меган.

Також подружжя побажало від всієї сім'ї щасливих і веселих свят.


Листівка від принца Гаррі та Меган Маркл / Фото з сайту Team Rubicon

Хто ще представив різдвяні листівки у 2021 році