Андрій Данилко тривалий час працював з Зеленським в одній сфері – на телебаченні. Вони знають один одного вже не перший рік, Данилко каже, що зараз Зеленський нарешті став самим собою.

Читайте також Я вже не парюсь, – Андрій Данилко зробив несподівану заяву про особисте життя

Андрій Данилко про президента Зеленського

Я Зеленського дуже добре знаю, і я не дивуюсь. Я взагалі не дивуюсь – це Вова Зеленський, якого я знаю. Він у цій ситуації вчинив абсолютно правильно, і ця ситуація, хоч би як гидко це звучало, пішла йому на користь,
– сказав Данилко.

На думку артиста, Зеленський перестав хотіти подобатися людям. На початку президентства Володимир не знав, як правильно поводитися. Тоді все було по-іншому. Артисти прагнуть подобатися людям, цього хотів й теперішній глава держави. Зараз ситуація зовсім інша, він насамперед думає про народ: "Він перестав хотіти сподобатися. Адже це те, що притаманне всім артистам. Політик має думати про свій народ. Володимир Олександрович у цій ситуації поводиться "по-пацанськи".

Що зірки казали про Зеленського під час війни

  • Наталка Карпа: "Це глибока, душевна, розумна, інтелігентна людина. Мені дуже подобається його позиція. Він постійно записує звернення, говорить з людьми, пояснює, що відбувається".
  • Володимир Завадюк: "Він на мене справив враження неймовірно професійної людини – пунктуальної, щирої, виваженої. Це був класний досвід абсолютно. Він дуже простий".
  • Ектор Хіменес-Браво: "Я думаю, що він найкращий президент не лише України, а й світу. Зараз він дуже зайнятий".