Президент Володимир Зеленський поділився, що не може постійно думати про замахи на його життя. Щоб розслабитися, він проводить час наодинці.

Дивіться також Мав початися раніше, – Зеленський пояснив, чому затримується контрнаступ

Як Зеленський розслабляється та що слухає

Лідер країни зізнався, що на самоті читає книжки, міркує та слухає музику. Зазвичай він робить це зранку.

Наодинці я можу бути з музикою або з книгою. І рано, дуже рано вранці, коли немає ні звуків, ні людей, нікого. Я можу просто читати, думати. І музика справді допомагає,
– поділився Володимир Зеленський.

Серед улюбленої музики президента – гурт AC/DC та українські пісні. "Мені подобається AC/DC. І українська музика – звичайно, тому що українська – моя рідна мова. Так я розумію не лише музику, а й слова. У AC/DC я не розумію всіх слів, але мені подобається їхня енергія". Як поділився Зеленський, тренування зранку під треки AC/DC дають енергію на весь день.

Президент України додав, що йому ніколи постійно думати про ризики. За словами Зеленського, якби він весь час думав про своє життя, то став би як Путін, який не виходить з бункера.

Можна посадити себе в клітку, як тварину, і прикувати себе там, постійно думаючи, що тебе ось-ось уб'ють. Звичайно, мої охоронці повинні подумати, як цього не допустити, і це їхнє завдання. Я не думаю про це.

  • Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський зізнавався, що не вважає себе хорошим батьком. Через російське вторгнення він не може знайти баланс між часом з дітьми та роботою. "Моїх дітей виховує дружина та війна", – казав лідер країни.
  • Водночас Зеленський зізнався, що його син Кирило часто буває в кабінеті. Щоправда, хлопець забирає додому шеврони від українських військових. Їх президент збирає на спеціальній дошці. Він хоче розповісти про кожен шеврон українцям.