Зірка "Жіночого кварталу" Володимир Шумко розповів про своє ставлення до лідера Kalush Orchestra Олега Псюка. Актор разом з репером брав участь у шоу "Леви на джипі" рік тому, – з того часу Олег запам'ятався йому вкрай неприємно.

Дивіться також Kalush Orchestra ефектно відкрили містечко Євробачення-2023: що співали та як відреагували фани

Шумко розкритикував Олега Псюка

Володимир Шумко розповів про зверхнє ставлення Олега до учасників та ведучих шоу. Хоч на той час він ще не був таким популярним та відомим.

Те, що я бачив тоді: прийшов для мене невідомий виконавець і почав поводитися, як Каньє Вест. Просто зверхньо, зверхньо до людей, які його запросили і роблять цей проєкт. Можливо, дійсно, у нього є там якісь рамки, але завжди, коли ти ідеш кудись, то треба запитати "Куди я йду і що я можу там робити?". Не сподобалася вся його пихата поведінка, зухвалість, ставлення,
– розповів гуморист.

Та Володимир Шумко нагадав, що говорить про його минулі враження. Тепер він вдячний музикантам за допомогу країні. "Я зараз кажу про нього в той момент, що я побачив. Те, що вони стали відомі на увесь світ і шляхом цього допомагають нашій державі, ЗСУ, наближують перемогу – це дуже круто, я їх за це поважаю. Але я не можу відмовитися від тих слів і того, що я бачив. Особисто Kalush я не сприймаю".

Володимир Шумко на подкасті Волошина: дивіться відео онлайн


Хто ще з зірок у конфлікті з Псюком​

  • Про конфлікт з лідером Kalush Orchestra зізнавалась Alina Pash, суперниця колективу на Національному відборі минулого року. Артисти не змогли порозумітися ні тоді, ні згодом.
  • Аліна висловлювала повагу гурту за його творчість та перемогу на Євробаченні. Але не може похвалитися гарним ставленням до Олега. "У нас не склалося спілкування, мені не подобається його манера. Мені здається, якби я могла, я б його просто обкидувала галімими словами без матюків".