Про смерть артиста повідомив його знайомий Антон Слєпухін. Володимиру було лише 65 років. Станом на 14:00 відомо, що внаслідок обстрілу Умані загинуло 15 людей, серед них 3 дитини.

До теми Остапчук розповів про Умань, а Єфросиніна ночувала у коморі: зірки реагують на нічні обстріли

Володимир Макаровський виступав у рок-гурті "Фокстрот", був талановитим вокалістом та гітаристом. Повідомляється, що він загинув вже в лікарні, куди його доправили після обстрілу багатоповерхівки.


Володимир Макаровський загинув внаслідок удару по будинку в Умані / Фото з соцмереж

Антон Слєпухін наголосив, що для нього Володимир був найфірмовішим рокером зі "стареньких", якого він знав.

Саме він дав мені зрозуміти, як можна і потрібно виконувати якісний рок англійською мовою… Народився тільки не там, де треба. Можу, не покрививши душею, порівняти його з багатьма західними вокалістами. Помер теж не там, де треба. У заповідному місці, в Умані, від прильоту й**них визволителів,
– заявив він.

Мешканці Миколаєва, які знали музиканта, вшановують пам'ять Володимира Макаровського та діляться відео з виступів.

У коментарях українці висловлюють співчуття:

  • "Тяжко прощатися з такою людиною. Він був і вчителем, і другом, і прикладом багато в чому. Стільки планів було, стільки музики хорошої написано. Він альбом такий класний писав, справді видатний. Нам його дуже не вистачатиме", – пишуть у коментарях.
  • "До нього завжди можна було зайти в гості, попити чаю та поговорити про музику. Він завжди ділився з нами, молодими рокерами, усім, що вмів і знав... Справжній Музикант, справжня Людина... Талант... Учитель".
  • "Світла пам'ять Вові, щира подяка за ті дива, які він нам дарував".
  • "Дуже боляче отримувати такі новини. Найталановитішою була людина, серед миколаївських музикантів його ще довго пам'ятатимуть!"
  • "Дуже класний дядько. Світла пам'ять".

До слова, російські військові вночі 28 квітня вперше з 9 березня масовано атакували Україну. Всього терористичні війська Росії випустили по нашій країні 23 крилаті ракети. Ціллю окупантів стала цивільна інфраструктура, зокрема в Умані та Дніпрі.