Про неї Володимир Дантес розповів у новому інтер'ю, відповідаючи на питання про те, які люди змінили його життя. Саме Могилевська помітила артиста та допомогла йому.

Цікаво Скоро постійно будемо разом, – Дантес зворушливо розповів про Кацуріну та їхні побачення

За словами співака, Наталія Могилевська зробила з нього артиста.

Могилевська реально змінила моє життя. Вона зробила з мене артиста. Вона повірила в мене. Вона вибрала мене тоді на кастингу. Та й взагалі працювати з нею було прикольно,
– пригадав Дантес.

Зірка зізнається, що багато навчився в неї, проте були й негативні моменти.

"Так, звісно, були якісь неприкольні ситуації. Але якщо подивитися загалом, то вона зробила з мене артиста і тоді дала багато чого", – висловився Володимир.

Дантес спростував поширену думку про те, що ображається на Могилевську.

"Це все історична фігня. Я не знаю, як би я поступав на її місці. Я тільки з подякою до неї… Я можу над нею приколюватися, але насправді вона велика молодець", – заявив співак.

Дивіться інтерв'ю з Володимиром Дантесом: відео

Що об'єднує Дантеса та Могилевську: коротко

  • Дантес у 2008 році разом з співаком Вадимом Олійником переміг у шоу "Фабрика зірок 2". Їхня група називалася "ДиО.фильмы", продюсеркою була Наталія Могилевська.
  • Проте вже за кілька років гурт розпався. Співачка відмовилася продовжувати контракт з ними. Згодом Могилевська зізналася, що причиною стали постійні конфлікти з Дантесом.
  • У 2015 році Dantes розпочав сольну кар'єру. Ще за 6 років Могилевська подарувала Володимиру права на виконання пісні "Девочка Оля" з репертуару гурту. Тоді вона заявила, що він – особливий артист, тому завжди вірила в нього.