Свій 39-й день народження суддя "Танців з зірками" вирішив відзначити за кордоном. Влад Яма обрав тихе курортне містечко Аніссарас, що в Греції. З дружиною Ліліаною і сином Леоном зірка зупинився в 5-зірковому готелі, в якому бував раніше.

До теми Настя Каменських і Потап відправилися на відпочинок: фото подружжя з узбережжя

"Вперше ми побували тут 9 років тому. За цей час встигли одружитися, відкрити для себе Америку і стати батьками. І знову повернулися туди, де разом з батьками мріяли про їхнього майбутнього онука", – поділився Влад Яма.

Кожен ранок на курорті танцівник починає з пробіжки узбережжям Егейського моря, а тоді снідає з сім'єю. Вдень вони релаксують біля басейну, а ввечері спостерігають за зірками на пляжі.

Влад Яма поділився зворушливим сімейним кадром, зробленим під час вечері в мальовничій локації. Дружина танцівника обрала для виходу обтислу атласну мінісукню червоного кольору, тоді як він постав у світлих штанах і футболці персикового кольору.

Влад Яма з дружиною і сином в Греції / Фото з інстаграму танцівника

Де раніше відпочивала сім'я Влада Ями:

  • на початку червня танцівник з дружиною і сином поїхав у Карпати, де зупинився в туристичному місті Яремче. Вони встигли покататися на гірських джипах і піднятися на гору;
  • ще в січні родина відпочивала в Маямі, де заради розваги збирала полуницю на місцевій фермі та годувала жирафів у тропічному зоопарку.