Після весілля зірок розкритикували за те, що вони погодилися виступати на такому розкішному святі у час війни. Музикант, який зараз служить в лавах ЗСУ, не засуджував артистів.

Актуально Не лише Ткач: хто ще з українських знаменитостей виступив на весіллі блогера з Івано-Франківська

Воїн ЗСУ про виступ артистів на весіллі експрокурора

Олександра зазначив, що зараз гонорари артистів набагато менші, ніж були до початку повномасштабної війни. Тому кожен хапається за можливість заробити. У таких ситуаціях, як виникла з виступом Полякової та інших зірок на скандальному весіллі, є чимало нюансів.

"Можливо, вона підтримує нашу армію. Тоді окей. Взагалі я розумію, що зараз грошей в артистів значно менше, ніж могло б бути до повномасштабної війни", – сказав Ремез про Полякову.

Тому, звісно, якщо з'являється можливість заробити, ти кажеш: "О, нарешті я зароблю!". А далі куди вони витратять, я не знаю, але мені здається, тут питання до організації,
– підсумував музикант.

Олександр додав, що кожен сам відповідає за свої вчинки, тому, що саме робити з грошима, які заробляємо, – це особиста відповідальність кожного.

Що про виступ казала Оля Полякова

  • Артистка пояснювала, що історія з весіллям колишніх прокурора Ростислава Ільницького та працівниці Державного бюро розслідувань Роксолани Москви їй не подобається. У будь-яких ситуаціях зірка вирішує працювати, бо її робота – розважати людей.
  • Команда Полякової ретельно перевіряє гастролі за кордоном, щоб не було жодних зв'язків з Росією, але в Україні таких перевірок не робить.
  • Полякова, виступивши на весіллі, лише виконала свою роботу та чесно заробила гроші.
  • За виконавицю заступився її колега MELOVIN, який наголосив, що "ненависть поїдає людей настільки, що вони почали їсти одне одного".
  • А Маша Єфросиніна зазначила, що ця ситуація є показовою. За її словами, старі схеми щодо замовлення артистів на приватну вечірку вже не працюють. В час повномасштабної війни співак має ретельно перевіряти, для кого виступає.