Нове відеоінтерв'ю Джеймі-Лінн з'явилося в шоу Good Morning America та отримало чимало переглядів. У ньому жінка розповіла про власні мемуари "Речі, які я повинна була розповісти", а також заявила, що її сестра Брітні впродовж багатьох років була "безладною та параноїдальною". Також одного разу вона нібито закрила їх двох у кімнаті, тримаючи у руці ніж.

До слова Я сама по собі: сестра Брітні Спірс пояснила, чому не відреагувала на скандал з опікунством

Також Деймі-Лінн не розуміє, чому вони припинили спілкування, адже вона добре ставилась до Брітні і завжди її підтримувала.

"Сподіваюсь, твоя книга досягне успіху"

Проте у Брітні на це є своя думка. Жінка наголосила, що вони практично не проводили час разом за останні 15 років і вона не мала жодної допомоги від сестри, коли у неї були проблеми з психічним здоров'ям у 2005 – 2010 роках – якраз тоді, коли батько Джеймс отримав опікунство над Брітні.

"Я зазирнула у телефон і побачила, що моя сестра дає інтерв'ю для реклами своєї книги... Я подивилася його з температурою 40°C. Мене зачепило, як моя сестра розповіла про мою поведінку, яка нібито вийшла з-під контролю. Її ніколи не було поряд зі мною, тим паче 15 років тому в той самий час... Так чому вони взагалі говорять про це, якщо не для того, щоб продати книгу, користуючись мною? Реально", – написала Брітні.

Зокрема вона прокоментувала слова Джеймі-Лінн про те, що Брітні начебто була проти того, щоб її сестра виконала ремікс на її пісні на церемонії вручення нагород Radio Disney Awards у 2017 році.

"Більшості людей це може здатися дурним, але я написала багато своїх пісень ще тоді, коли моя сестра була дитиною. Вона не мала потреби працювати. Абсолютно завжди отримувала все! Якби ви були мною, ви напевне зрозуміли б мої почуття, коли протягом 13 років просиш зробити ремікси для шоу в невеликому залі і для турне. Брітні сиділа там і спостерігала 15-хвилинний виступ з усім тим, чого завжди хотіла. Але я завжди була вище цього. Вони всі робили це та грали мною, а я завжди сиділа там і приймала це", – додала зірка.

Брітні емоційно підсумувала, що їй гидкі її родичі і що вони зруйнували усі її мрії. Вона розуміє, що ЗМІ завжди були погано налаштовані до неї, тому вона не здивована через це інтерв'ю.

Читайте також Брітні Спірс образилась на родичів, які не рятували її від опікунства батька

Реакція Джеймі-Лінн

Сестра Брітні вже опублікувала в інстаграмі допис, де іронічно нагадала, що випустила мемуари не про неї, а про себе. Вона сказала, що їй сумно спілкуватись з сестрою не приватно, а через соцмережі, але лише так вона може захистити себе і свою сім'ю від погроз смерті, які їм постійно надходять.

Я не хочу руйнувати мильну бульбашку моєї сестри, але моя книга не про неї. Я не винна, що народилася під прізвищем Спірс і що я маю власний досвід, в якому є моя сестра. Я будувала кар'єру всупереч тому, що була просто молодшою сестрою. Не хочу драми, але я розповіла свою правду, щоб вилікуватись від своїх ран,
– написала Джеймі-Лінн.


Джеймі-Лінн Спірс про сестру Брітні / Фото з інстаграму Джеймі