Український співак Віталій Козловський, якого мобілізували, розповів про завершення програми бойової підготовки. Він поділився, чим займатиметься надалі.

Дивіться також "Перемога за нами": мобілізований Віталій Козловський показав кадри з побратимами

Віталій Козловський пройшов навчання

Артист розповів, що має 2 вихідні, щоб перевести дух – але відпочивати не збирається. Він хоче довести до ладу екіпірування, а ще записати пісню.

За цей час маю: зібратися і доекіпіруватися, записати на студії пісню, щоб над нею працювали, поки я виконуватиму військові задачі. А ще, встигну привітати з весіллям людей, які довго чекали на цей день. І завдяки такій активності я зможу привезти для своєї бригади тепловізор,
– поділився Козловський.

Музикант додав, що за час навчань звик до зброї в руках, і не знає, як братиме до рук мікрофон. "Це ніби якесь інше життя, від якого я відвик".

Надалі Віталія Козловського чекає присяга та розподіл.


Віталій Козловський / Фото з інстаграму Віталія Козловського

Як мобілізували Козловського

  • 13 червня Віталій Козловський повідомив, що отримав повістку. Спершу це спантеличило фанів: дехто подумав, що фото у військкоматі зроблене для піару.
  • Та вже згодом стало відомо, що Віталій Козловський вступив до лав бригади Національної гвардії "Рубіж" – це одна з бригад, що входить до складу Гвардії наступу.
  • Після першого тижня бойової підготовки Козловський зізнавався, що втомлюється і фізично, і морально. До того ж, не може займатися написанням музики. Музикант-нагвардієць часто показував фото та відео з фронту, розповідав про графік навчань та свої враження.