Ведучий Тимур Мірошниченко став гостем подкасту з Олегом Борисовим. Вони обговорили хейтерські коментарі, які часто отримують від людей у соціальних мережах.

Читайте також Співаку Левицькому прийшла повістка через 8 років після його загибелі: у ТЦК прокоментували

Чи отримував Тимур Мірошниченко повістку

Олег Борисов запитав, як ведучий реагує на запитання про те, чому він не перебуває на фронті. На що шоумен відповів, що був у військкоматі та отримував повістку.

На початку війни я казав, що у кожного свій фронт, а зараз таку відповідь не сприймають. Чесно кажучи, я не знаю, як відповісти на це питання. Повістка мені приходила. Я був у військкоматі за кілька місяців до повномасштабного вторгнення в Україну, став на облік і все,
– розповів Тимур Мірошниченко.

"З одного боку, я не кращий і не гірший, ніж всі. А з іншого, війна – це механізм і без певних частин він не працюватиме. Тому поки у мене є можливість збирати гроші, привертати міжнародну увагу, я буду це робити".

Тимур Мірошниченко додав, що відвідує благодійні заходи, проводить їх, також буває на благодійних концертах. "Робота є, але оплачуваної мало. У 2022-му році я провів близько 100 благодійних заходів, на яких, звісно, не заробляв гроші, але мав можливість збирати для ЗСУ, для переселенців, для дітей, для будь-чого".

На всіх заходах, де я був ведучим, це і масштабні марафони всесвітні, і невеликі заходи, ми зібрали понад 300 млн грн. Це на все. Плюс, дружина підрахувала, що ми власними сімейними проєктами, типу марафонів, інтелектуальних ігор онлайн, інших акцій, ми зібрали 2 мільйони гривень,
– зауважив Тимур.

Про концерти для військових

Тимур Мірошниченко також згадав, що проводить концерти для військових. Так він відчуває себе потрібним і робить все, щоб підтримати військових матеріально та морально.

"Зі 100 минулорічних заходів, більшість ми провели для військових. Ми їдемо до них, це можуть бути і окопи, і зруйнований палац культури, ліс або інше місце. Пам'ятаю перший такий концерт – це був початок або середина квітня, ми поїхали до хлопців на позиціях в Київській області, туди, ближче до картоплі. Я тоді дуже переживав, адже розумів, що люди другий місяць воюють, саме воюють – як з ними спілкуватися, як поводитись?"

Але в результаті все пройшло круто! Ми, артисти, мабуть, зарядилися ще більше, ніж хлопці. Хоча потім ще три дні розривався дірект від дружин цих хлопців, які дякували нам,
– згадав Мірошниченко.


Тимур Мірошниченко / Фото з інстаграму Тимура Мірошниченка