Скандал Віталія Козловського та Ігоря Кондратюка вважають найдовшим в українському шоу-бізі. Шоумен досі ображений на співака за те, що 2012 року той пішов у сольне плавання. Тоді як сам артист не тримає зла, він переконаний, що сварка з експродюсером його загартувала.

Читайте також "Не буду шкодувати": після смерті батька Віталій Козловський наважився на важливий крок

Я його до сьогодні називаю духовним наставником. Це був такий собі тато Тарас Бульба. Який мене породив і захотів вбити,
– зізнався Віталій Козловський.

Він зізнався, що співає сам уже 10 років, але досі залишився винний Кондратюку. 36-річний артист заборгував експродюсеру 300 тисяч доларів, які він вимагав у нього в суді. Відтак, на думку Козловського, примиритися вони можуть лише після того, як він віддасть цю шалену суму.

"Це питання вирішується фінансовими моментами. Які я буду використовувати інструменти, колись про це розповім. Я радо з ним зустрінуся, навіть вірш про це написав", – розповів співак.

Що відомо про сварку Козловського та Кондратюка

  • Після перемоги у програмі "Шанс" 2003-го 18-річний Віталій Козловський прокинувся знаменитим, тому Ігор Кондратюк швидко взяв його під своє крило.
  • 10 років співак виступав і випускав пісні під наставництвом продюсера, а 2012-го наважився розірвати контракт. Пізніше він поскаржився, що нічого не заробляв, бо всі гроші йшли в продюсерський центр Кондратюка.
  • У відповідь екснаставник заборонив Козловському співати всі пісні, які він написав за 10 років, і подав до суду, вимагаючи моральної компенсації.