Новий щемливий тренд тіктока підкорює мережу. Користувачі знімають милі відео під пісню Jerry Heil – "Пісня про діда", пише 24 Канал.

Цікаво "Чекаємо хіт": автор треку "Скоро вже буде Пасха" підкорив кумедним роликом про Різдво

Новий тренд тіктока під пісню Jerry Heil

На початку минулого року Jerry Heil презентувала ліричну пісню з різдвяним настроєм – "Пісня про діда". Тоді вона розповіла про традиції її сім'ї на Святвечір та згадала про покійного дідуся, для якого завжди на підвіконні стоїть миска з кутею та чарка.

"Дідусь за ті 10 років, які я його знала, став мені найріднішим. Роботящий, гарний і людяний, веселий, а часом задумливий – він часто любив сісти на задньому току і викурити власноруч скручену в клаптик газети тютюнову цигарку. А як він співав! Найкраще на селі Тарасівка Білоцерківського району! Всі мої спогади про дідуся і почуття до нього — в моїй пісні про нього і присвяченій йому, діду Василю", – ділилась артистка.

Jerry Heil – "Пісня про діда": дивіться відео онлайн

Тепер ця пісня знову стала актуальною в соціальних мережах. Під неї користувачі знімають зворушливі відео. Зазвичай вони показують архівні сімейні фото з підписом: "За кожною щасливою дівчинкою стоїть...". Подекуди ці ролики присвячені дідусям, або ж іншим членам сім'ї.

Тренд тіктока / Скриншот

Останні тренди тіктока

  • У соцмережах шаленіють від каверів на легендарні хіти. Музиканти переспівують відомі пісні, використовуючи при цьому текст з пісні про пса Патрона.
  • У мережі завірусилася пісня Disco Farisco, яку виконують грузинські музиканти. Це гумористичний кавер на пісню ITALODISCO італійського гурту The Kolors. Грузини трохи змінили ритміку та мелодію, а також написали свій текст.