Чоловік Катерини Кухар Олександр Стоянов зізнався, що не знав про те, що його дружина так здивує аудиторію "Танців з зірками". Танцівник поділився, що слова "при надії" його неабияк спантеличили.

Дивіться також "В образі Рози Львовни": Катерина Кухар здивувала сукнею на "Танцях з зірками"

Як чоловік Катерини Кухар відреагував на "вагітність" зірки

Олександр Стоянов пожартував, що був більш як шокований новиною про "вагітність" балерини. Але насправді він був ощасливлений такими словами коханої.

У мене випала з рук чашка з кавою, у мене збігло молоко. У мене злетів продаж квитків на проєктах. Випали дві сиві волосини, я знову помолодшав, став щасливим. Насправді я так зрадів, думав: "Як таке можливо, що я не знаю, що у мене дружина вагітна",
– поділився танцівник.


Катерина Кухар та Олександр Стоянов / Фото з інстаграму балерини

Дуже швидко на слова прими-балерини відреагували її колеги, друзі та інші знаменитості.

"Я не встигла зайти у свою роздягальню, я підійшла до свого телефону – він вже горів від кількості дзвінків, смс! Імпресаріо мені почав дзвонити в шоці: "Катю, я вас звичайно вітаю, то ми тепер всі гастролі скасовуємо?"", – розповіла зірка.

Мені одразу MELOVIN написав. Тільки-но закінчився у нас ефір, я прийшла в роздягальню і дивлюся – від нього: "Так що, можна заходити вітати?"
– зауважила Катерина реакцію інших зірок.

Курйоз з "вагітністю" Катерини Кухар

  • Коментуючи виступ Олександри Заріцької в одному з прямих ефірів "Танців з зірками", Катерина Кухар зізналась, що дуже емоційна. Балерина пояснила, що все, мабуть, тому, що вона "при надії".
  • Слова судді спантеличили публіку, однак інші члени журі утрималися від коментарів. Так само неоднозначно на новину відреагували в мережі.
  • Наступного тижня Катерина Кухар пояснила, що вона мала на увазі "творчу вагітність". У думках вона начебто виношувала ідею реалізації міжнародного фестивалю.