У Нью-Йорку, на головній площі міста – Таймс-Сквер відбувся концерт за участю світових та українських зірок. Зокрема, там виступила Alyosha (справжнє ім'я – Олена Тополя). Виконавиця приєдналася до збору коштів на лікування та протезування поранених українських бійців в американських шпиталях.

Дивіться також Люблю, як і десять років тому, – Тарас Тополя з фронту показав зворушливе фото з коханою

Тарас Тополя з гурту "Антитіла" мав можливість виїхати в Сполучені Штати Америки разом з дружиною та трьома дітьми. Однак артист відмовився виїжджати з України. Він разом з колегами вступив до лав територіальної оборони та захищає українські землі від російських загарбників.

Підрозділ, в якому служить Тополя, спеціалізується на наданні медичної допомоги постраждалим у зоні бойових дій. Артисти часто перебувають на чергуваннях, що неймовірно втомлює. Тарас наголошує, що зараз важко всім, але треба терпіти. Без терпіння ми не зможемо перемогти.

Alyosha про коханого, який в ТрО

На великому екрані в Нью-Йорку показали привітання від Тараса Тополі. Alyosha не змогла стримати сліз.

На його місці я б теж не приїхала. І якби не діти, я б теж там була. Я так вважаю, він має там бути. Я хочу, щоб він приїхав. Але я хочу, щоб він приїхав з перемогою,
– сказала Олена.

Зіркові сім'ї, які розлучила війна

  • Актор Андрій Федінчик пішов служити в ЗСУ, а його кохана Наталка Денисенко залишилася вдома разом з сином. Жінка не виїжджає з України, але з чоловіком вдається бачитися дуже рідко.
  • Співачка Наталка Карпа з донькою Златою ще до 24 лютого виїхала з Києва. Зараз вони живуть у Львівській області, а чоловік Наталки – Євген Терехов захищає столицю.
  • Оля Полякова поїхала за кордон заради дітей. Вона виступає на благодійних концертах, збирає кошти на допомогу Україні. Мріє повернутися додому, до чоловіка.