З 19 по 29 травня в Олі Полякової заплановані гастролі в США, де вона збиратиме гроші для своєї команди та ЗСУ. Після благодійної ініціативи співачка хоче приїхати в Україну, адже страшенно скучила за чоловіком.

Читайте також У мене дитина, хочу, щоб вона жила, – Ірина Білик зізналася, чи повернеться до Києва

Оля Полякова повернеться в Україну без дітей

Артистка не приховувала, що розлука з чоловіком Вадимом дається їй дуже важко, адже за майже 20 років шлюбу вона "ніколи не була одна". Проте зустріч з коханим – не єдина мета її приїзду. У своєму інстаграмі вона провела великий збір на турнікети для військових, які довелося замовляти аж з Китаю. Тож привести їх в Україну хоче особисто.

Однак додому Полякова полетить сама – ані 17-річну Машу, ані 10-річну Алісу вона з собою не візьме. Зіркова мама страшенно боїться за їхню безпеку.

Я приїду сама зовсім скоро, тому що хочу вже дуже побачити свого чоловіка – це перше. Я хочу ще дати концерти якісь. Не знаю, коли можна буде дітей привезти. Сьогодні наче все в Києві спокійно, але ж бачиш, що бере й прилітає,
– поділилася Оля Полякова.

Оля Полякова з доньками Машею та Алісою: фото

"У мого близького друга Артема було пряме попадання поруч з його будинком. Якби не оцей дім, то прилетіло б прямо йому у вікна. Тому дітей я ще не готова привезти сюди", – додала співачка.

Зірка не уточнила, з ким і де планує залишити доньок. Ймовірно, з мамою, яка жила на Росії, але через війну виїхала за кордон.

Раніше Оля Полякова розповідала, що без няні та хатньої робітниці її дівчата стали самостійнішими – самі миють посуд, пилососять, тож, можливо, бабуся не відмовиться посидіти з онучками, поки донька буде в Україні.