Віктор Павлік про стосунки з дружиною

Подружжя 55-річного співака Віктора Павліка та 26-річної Катерини Реп'яхової не припиняє викликати цікавість публіки. Нещодавно артист дав інтерв'ю інтерв'ю ValevskaSHOW на ютуб-каналі "ПравдаТУТ"

Дивіться також Молода дружина Віктора Павліка назвала нову дату гучного весілля

Віктор Павлік зізнався, що різниця у віці між ними справді доволі велика – близько 30 років. Однак співак вважає, що хороших прикладів таких шлюбів є доволі багато, оскільки вік "абсолютно ні до чого".

Між нами гарні стосунки, є любов, нам добре і все класно. Катя мене розуміє з пів погляду, і я її розумію. Вона знає, що мені краще сказати, коли краще промовчати, як мені десь поступитися,
– зізнався Віктор Павлік.

Артист додав, що на початку їхніх стосунків все було не так гладко. Катерина часто ревнувала, а між парою було доволі багато сварок та непорозумінь. Але за 5 років все змінилося на краще.

"Зараз вона мене добре знає. Вона розуміє, що мені 55 років, а їй 26, є трохи різниця. Але вона помітно мені поступається у всьому. Незважаючи на те, що вона юна, вже мудра", – розповів Віктор Павлік.

Віктор Павлік розповів про весілля

Раніше Катерина Реп'яхова розповідала, що гучне весілля пари буде в листопаді 2021 року, скоріш за все, це буде річниця знайомства – 4 листопада. Віктор Павлік озвучив схожу версію.

Весілля як такого і не було. Це збіглося з багатьма моментами. І з карантином, і з хворобою мого сина, все разом. Не до гулянь. Все було дуже тихо, спокійно, в дуже вузькому колі. Але ми обов'язково наздоженемо. Дасть бог, у нас народиться дитина, ми влаштуємо пишні хрестини, а постфактум, можливо, і весілля,
– зізнався Віктор Павлік.