Перед Новим роком Віктор Павлік традиційно відправився на гастролі на Захід України. Разом з ним поїхали дружина, син і теща. Перед цією поїздкою Катерина з найріднішими знялася у фотосесії в Києві.

Вас може зацікавити Мені дуже прикро, – Сергій Притула про життя без дружини під час війни та сварки з нею

Новорічна фотосесія Віктора Павліка з дружиною і сином

Для свого блогу та сімейного архіву Реп'яхова організувала новорічну фотосесію в атмосферній студії. Спочатку Катерина, Віктор і Михайло позували у подібних образах у кремових тонах, а згодом переодягнулися у чорне вбрання. На всіх світлинах вони щиро усміхаються і просто насолоджуються моментом. Через війну Катерині та Віктору рідко вдається проводити час разом, тому вони радіють кожній миті.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч:

Святкові фото українських зірок

  • Хореографиня Ілона Гвоздьова сфотографувалася біля величезної ялинки у білому костюмі від українського бренду MARSEGO, що складався з топу та короткої спідниці.
  • У різдвяний день Настя Каменських опублікувала фото, яке зробила в атмосферній локації біля ялинок. Артистка одягнула білу туніку з високою горловиною, чорні колготки та довгі чоботи.
  • Цього року зимові свята мають для українців гіркий присмак війни та тривог. Але всі пам'ятають, що життя продовжується. Українські зірки доводять це, прикрашаючи новорічних і різдвяних красунь.